gototopgototop
Головна Турніри Кубок Бойків Збірна команда Турківського району - володар Кубку Бойків-2012!
Збірна команда Турківського району - володар Кубку Бойків-2012! PDF Друк e-mail
Турніри - Кубок Бойків
4 серпня на міському стадіоні м.Турка відбулися традиційні футбольні змагання - "Кубок Бойків". Цього разу турнір пройшов під патронатом вихідця з нашого району - п. Ігоря Пукшина. Участь в цих змаганнях взяли чотири команди бойківського краю - Турківського, Старосамбірського, Самбірського та Сколівського районів. Згідно регламенту було зіграно два півфінальні матчі, матч за третє місц та фінальна зустріч. Тривалість таймів у півфіналах та грі за третє місце -  по 25 хвилин, фінальної зустрічі - по 30 хвилин.

Півфінал
Турківський район - Старосамбірський район 1-0 Караман, Рик А., Федько М., Ісайчик І., Рик С., Писанчин М. (Шалабавка М.), Михайлечко В., Холощанов Ю., Швець М. (Касенич В.), Бабич М., Лутчак О. (Сич І.).
Голи: Сич І.

Півфінал
Самбірський район - Сколівський район 1-3

Матч за третє місце
Самбірський район - Старосамбірський район 4-3

Фінал
Турківський район - Сколівський район 1-1 (п.п 3-2)
Караман, Рик А., Швець М., Ісайчик І., Рик С., Писанчин С. (Іванік М.), Михайлечко В., Холощанов Ю., Касенич В., Бабич О., Сич І.
Голи: Холощанов Ю.

В нелегкій грі в серії післяматчевих пенальті перемогу здобула збірна команда Турківського району!

Всі команди отримали з рук п. Ігоря Пукшина кубки, медалі, грамоти, грошові призи. Були нагороджені кращі в номінаціях - кращий воротар, кращий гравець, кращий захисник, кращий нападник, кращий бомбардир. Не забули також про арбітрів, котрі обслуговували турнір - вони були нагороджені пам"ятними подарунками. Всі присутні відзначили високий рівень організації  турніру! Свято, як кажуть - вдалося!