gototopgototop
Головна Клуб Про нас 

Повна назва Клубу: Громадська організація «Футбольний клуб «Бориня».

Клуб створений з метою сприяння розвитку футболу в смт. Бориня, пропаганди спорту і відпочинку, розвитку дитячого спорту, організації спортивних змагань, розвитку співпраці між спортивними центрами, організаціями, спілками і органами державного управління і місцевого самоврядування.

Громадська організація «Футбольний клуб «Бориня» є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в установах банку, круглу печатку, штамп, емблему.

Головним завданням Клубу є популяризація футболу серед населення смт. Бориня, навколишніх сіл, залучення до регулярних занять спортом дітей, учнівської та студентської молоді, мешканців селища та навколишніх сіл. Членами Клубу є громадяни, які проживають на території діяльності Клубу, досягли 14-річного віку, визнають Статут Клубу і підтримують його особистою участю у всіх заходах, передбачених поточними та перспективними планами його діяльності, сплачують членські внески.

Всі члени Клубу мають право займатися в організованих Клубом спортивних секціях і командах, фізкультурних групах, клубах і об’єднаннях спортивного напрямку, підвищувати свою майстерність; брати участь в фізкультурно-оздоровчих заходах, фізкультурних святах і фестивалях, спортивних змаганнях, спартакіадах, чемпіонатах, першості і учбово-тренувальних зборах.

Управління Клубом здійснюється на демократичних засадах за активної участі всіх його Членів.

Клуб є неприбутковою, некомерційною організацією. Господарська діяльність Клубу спрямована на забезпечення статутної діяльності. Майно Клубу формується з добровільних членських внесків, пасивних прибутків від розміщення вільних коштів на банківських рахунках, коштів від заходів, що проводяться на користь Клубу, спонсорських внесків і пожертвувань громадянами, підприємствами, установами і організаціями незалежно від форм власності, фінансової допомоги з боку державних та місцевих органів виконавчої влади, наданої на виконання програм та заходів для розвитку фізичної культури і спорту, інших надходжень, не заборонених чинним законодавством. Бухгалтерський облік і звітність ведуться в порядку, встановленому діючим законодавством України, Ревізійною Комісією Клубу. Кошти Клубу зберігаються на рахунках в установах банків. Майно та кошти Клубу використовуються для фінансування всіх напрямків діяльності, передбачених Статутом, а також для придбання матеріально-технічних засобів, необхідних для діяльності Клубу.

Коментарі:

 
Сподобалась стаття? Поділися нею з друзями:

Turka.at.ua - Турка - перлина Карпат

 

Footboom.com

Загружается...

Бомбардири чемпіонату району

Дні народження гравців

UKRAINE Микола Вікторович КОВАЛЬЧИН
Микола Вікторович КОВАЛЬЧИН
виповнюється 18 років
завтра 19. грудень 2017
(* 19.12.1999)
UKRAINE Микола Олександрович КЕРЕЛЮС
Микола Олександрович КЕРЕЛЮС
виповнюється 28 років
через 2 днів - 20. грудень 2017
(* 20.12.1989)
UKRAINE Микола Ігорович СЕНЬКІВ
Микола Ігорович СЕНЬКІВ
виповнюється 16 років
через 2 днів - 20. грудень 2017
(* 20.12.2001)
UKRAINE Микола Володимирович БОЦКО
Микола Володимирович БОЦКО
виповнюється 27 років
через 3 днів - 21. грудень 2017
(* 21.12.1990)
UKRAINE Микола Іванович БУТРЕЙ
Микола Іванович БУТРЕЙ
виповнюється 17 років
через 3 днів - 21. грудень 2017
(* 21.12.2000)
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6497
mod_vvisit_counterВчора12442
mod_vvisit_counterНа цьому тижні6497
mod_vvisit_counterМинулого тижня65981
mod_vvisit_counterЦього місяця153332
mod_vvisit_counterМинулого місяця180080
mod_vvisit_counterЗа весь час9606766